Trendy 2019 pro svatební dorty

Jako každý rok i letos začínají platit nové trendy – v oblečení, kosmetice, designu atd. Výjimkou nejsou dokonce ani svatební dorty. Chcete mít trendy svatební dort? Čtěte dál…

Svatební dorty 2019

Pryč jsou ty časy, kdy svatební dorty byly jenom kulaté a čistě bílé. Při objednávce svého dortu se můžete klidně odvázat: zvolte si jakýkoliv tvar, barvu, zdobení, texturu či polevu, nic vás neomezuje!

  1. Kapradiny. Ano, zelené zdobení se používalo už i předtím, ale spíš ve formě okvětních lístků či eukalyptu, ale letos frčí kapradí! Spárujte ho s jemně texturovaným máslovým krémem a máte trendy rustikální dort.
  2. Donuty. Nelíbí se vám tradiční dorty? Ráda boříte tradice? V tom případě je pro vás ideální donutový dort (respektive věž). Sladká, bombastická, netradiční a stylová.
  3. Cheesecake. Máme na myslí opravdový cheese – tedy sýr. Kola sýru položená na sobě, dozdobena sladkým ovocem.
  4. Jednopatrový dort. Můžete mít vícero dortů různých chutí, barev a textur, s rozličným zdobením. Jsou menší a jednopatrové, ale nabízejí množství chuťových zážitků.
  5. Vemte si příklad z jiných kultur. Například tradiční skandinávský dort Kransekake. V našich končinách velmi neobvyklý, přesto velmi chutný a vzhledově zajímavý.

error: Obsah je chráněn!