Co by měly nevěsty stíhat týden před svatbou?

A je to téměř tady! Váš poslední týden jako svobodná slečna, ale ještě zbývá zařídit tolik věcí! Nebo jste přesvědčena, že je všechno ohledně vaší svatby vyladěno do toho nejmenšího detailu? Podívejte se na pár osvědčených rad od zkušené svatební koordinátorky s víc než 20-letou praxí ve svatebním businessu.

Posledních 7 dní před svatbou

Předpokládáme, že hostina, jídlo, pití, výzdoba, kytice, prstýnky, šaty, boty, pozvánky a všechno to kolem je zařízené a domluvené. Ale stále zbývá pár posledních detailů.
OTESTUJTE SI FULL OUTFIT

Co to znamená? Oblečete si svatební spodní prádlo, svatební šaty, závoj i boty. Komplet a všechno. Pak se zkuste procházet, uklánět, sednout si, tancovat a nebo taky dojít si na záchod. Nejspíš zjistíte, že někde něco nesedí, přečuhuje, nebo vás tlačí boty, či zlobí příliš dlouhý závoj. Klid, máte pár dní na to, abyste všechno napravila. Závoj si nechte upravit, boty rozchoďte nebo kupte nové.

DOKONČETE PRÁCI NAČAS

V práci se snažte všechny větší projekty, zakázky a závazky dokončit ještě v předstihu, ať vás těch posledních pár dnů svobody netíží svědomí kvůli prokrastinaci.

VYLEŠTĚTE PRSTÝNKY

Vezměte svůj zásnubní prsten a snubní prsteny profesionálnímu klenotníkovi, aby je odborně vyleštil, ať to září!

POSLEDNÍ SCHŮZKA S KOORDINÁTORY

Pokud jste si najala profesionály na organizaci svatby, je čas na poslední schůzku, kde by mělo být všechno definitivně doladěno.

KONTAKTUJTE OPOZDILCE

Pakliže jste ještě nedostala odpověď od některých pozvaných hostů (je v lidské povaze nechávat všechno na poslední chvíli), kontaktujte je telefonicky, osobně či emailem se zdvořilým dotazem, jak to bude s jejich účastí na vaší svatbě. Nechcete přece ve svůj velký den zažít nemilá překvapení…

OBVOLEJTE DODAVATELE

Pro jistotu brnkněte květináři, do restaurace kde je vaše svatba, dekoratérům a všem, kdo se vaší svatby účastní jako dodavatelé a ujistěte se, že na nic nezapomněli.

AFTER PARTY

Sestavte si plán, co se bude konkrétně dít po skončení hostiny. Kdo koho kam veze, kdo bude kde spát apod.

VYBERTE SPOLEHLIVÉHO „NOSIČE DÁRKŮ“

Vyberte si někoho z rodiny, či nejlepší kamarádku, která bude mít na starosti všechny svatební dary, či případné vybrané peníze, aby všechno zůstalo pohromadě a dostalo se až k vám a vaší drahé polovičce.

UKLIĎTE SI V BYTĚ

V ten velký den k vám zavítá pravděpodobně vyšší počet lidí, než obvykle, tak se ujistěte, že máte vše odklizeno a vaše pobožná tetička z Moravy nenarazí například na erotickou literaturu či nějaké věci, které nejsou vhodné pro děti a starší lidi.

ČAS NA KRÁSU

Nechte si udělat manikúru, pedikúru, další zkoušku účesu a svatebního líčení. Practice makes perfect!

VYSPĚTE SE DORŮŽOVA

Těch posledních pár dnů využijte také k dostatečnému nočnímu odpočinku, protože po svatbě se všechno změní…

A hlavně buďte v pohodě!
 

error: Obsah je chráněn!