Natural Oil – pouze přírodní kosmetika

Natural Oil je název nového eshopu, nabízejícího pouze čistě přírodní produkty bez špetky chemie.
www.naturaloil.cz

Dámy, pro ty z vás, které máte citlivou, unavenou pleť nebo jenom hledáte něco nového, 100% přírodního a účinného, máme pro vás dobrou zprávu.

V eshopu naturaloil.cz najdete pestrou nabídku přírodních olejů a esencí vysoké kvality za přijatelné ceny. Ať už si vyberete cokoliv, neplatíte žádné poštovné!

Co vám eshop může nabidnout?

  • Kokosový olej extra virgin: Extra panenský kokosový olej je lisován za studena z dužniny zralých kokosů. Kokosový olej chrání imunitní systém a je velmi ceněn pro svůj obsah kyseliny laurové, kaprylové, kaprinové nebo myristové. Využití: v kosmetice i při vaření.
  • Marula olej: Africký olej, vynikající pro pokožku. V oleji z jader plodů Marula je obsaženo až čtyřnásobné množství vitaminu C jak v pomerančích a je nabitý omega-9 mastnými kyselinami, vitaminem E a flavonoidy. Je uznáván jako přírodní tajemství vyhlazení pokožky a má skvělé hydratační vlastnosti.
  • Macadamia olej: Olej Macadamia lisovaný za studena z australských ořechů (Macadamia ternofilia). Olej obsahuje nasycené a nenasycené mastné kyseliny včetně mastné kyseliny Omega-3, Omega-6 a Omega-7, vitamínů skupiny B, provitamín A, vitamín E ,K, PP, éterické oleje, pektinové látky s přísadou síry, sloučeniny a minerální částice.

V eshopu najdete samozřejmě i další výrobky a také způsob jejich využití. Objednávejte z pohodlí domova, 24 hod. denně, platba na fakturu nebo na dobírku, poštovné je zdarma!

Telefonické objednávky: +420 608 364 866

 

error: Obsah je chráněn!