Snubní prsteny – zakázková výroba

Renomované zlatnictví SVĚT SNUBNÍCH PRSTENŮ kromě opravdu široké nabídky snubních i zásnubních prstenů nabízí také možnost výroby snubních prstenů na zakázku.

Snubní prsteny na zakázku – vytvořte si svůj vlastní vzor

Nabízíme možnost změny šíře, barvy zlata a povrchového provedení (lesk, mat nebo pískování) u většiny modelů snubních prstenů na míru dle vašich představ. Navštivte naše pobočky a vyzkoušejte si snubní prsteny, případně si je sami sestavte dle svých požadavků.

Zvládneme vyrobit snubní prsten podle vaší představy nebo dokonce kresby. Také máme zkušenosti s výrobou podle osobních náčrtků, které mohou být prvním rodinným pokladem. Můžete si určit barvu, šíři a masivnost prstenu a volit osazení kamenem, jako jsou brilianty nebo zirkony, případně také barevnými kameny. Nabízíme také výrobu snubních prstenů nebo šperků z doneseného zlata nebo výrobu protihodnotou starých, poničených nebo demodovaných šperků.

Snubní prsteny – nabídka

Snubní prsteny – cena

Ceny většiny našich vzorů se pohybují od 6 500 Kč za kus. Samozřejmě v naší kolekci naleznete i levné vzory, kde cena za kus nepřekročí 5 500 Kč/ks.

Nabízíme i exkluzivní vzory – posázené mnoha brilianty. Při požadavku osazení snubního prstenu briliantem je cena tohoto kamene v obvyklé velikosti cca 1,2 až 2,5 mm od 1 500 Kč do 3 500 Kč dle hmotnosti kamene. Ke každému briliantu je automaticky dodáváme certifikát pravosti.

V případě, že váš snubní prsten bude obsahovat větší množství briliantů poskytujeme i množstevní slevy. Celou kolekci, která dnes činí více jak 3500 vzorů máte k dispozici na našich prodejnách – každý vzor si zde můžete osobně vyzkoušet přímo na ruce.

Pokud nás navštívíte ve Dnech otevřených dveří získáte výrazné slevy na váš nákup snubních prstenů nebo zásnubního prstene. Ceny zásnubních prstenů se zirkony se u nás pohybují od 4 500 Kč. Průměrná cena je okolo 5 500 Kč. Ceny zásnubních prstenů s brilianty se pohybují od 10 000 Kč.

Průměrná cena je okolo 12 000 – 15 000 Kč. Samozřejmě zajistíme dle vašeho přání i certifikované brilianty ve vyšších váhách a cenách.

RYTINU DATA VAŠÍ SVATBY od nás obdržíte do všech snubních prstenů (zlaté, stříbrné, ocelové, titanové) ZDARMA stejně jako ke každému páru obdržíte dárkovou krabičku ZDARMA.

POBOČKA 1

Svět snubních prstenů
PALMOVKA

Novákových 2, Praha 8

Pobočka se nachází 30 metrů od metra Palmovka (linka B), vedle Komerční banky.

Tel.: +420 284 826 277, +420 737 335 284
E-mail: sperkypj@centrum.cz

 

Otevírací doba

Pondělí až pátek: 9.00 – 18.00

error: Obsah je chráněn!