Živá hudba – hudba na svatby

Živá hudba na svatby

Živá hudba na svatbu, rodinnou oslavu, firemní akci, ples. Chceme Vás svou hudební produkcí především pobavit. Jsme duo (popř. trio) nadšených hudebníků, kteří svou práci doslova milují. Máme poměrně široký repertoár pro všechny generace.
Zakládáme si na seriozním jednání a velmi dobré muzice.

Nejčastěji hrajeme na svatbách. Jsme schopni zahrát na kterémkoli místě pro libovolný počet svatebčanů. Máme k dispozici široký repertoár a navíc neustále připravujeme nové písně. Nabízíme také výrobu speciálních songů právě pro Váš novomanželský tanec.

Současně ve spolupráci s profesionální varhanicí Petrou Kopeckou zajistíme kvalitní doprovod svatebního obřadu, opět na kterémkoli místě. Petra Kopecká používá špičkový nástroj – kombinaci klasických varhan, pian a smyčců.

Protože máme rádi lidovou hudbu, dechovku a folklór, nabízíme své služby také pořadatelům akcí pro seniory. K dispozici jsou desítky osvědčených hitů, které si každý rád zazpívá. To vše doplníme kultivovaným slovem.

Používáme moderní aparaturu, díky které ozvučíme prakticky jakýkoli prostor. Máme též přehrávač CD, audio flash, bezdrátové mikrofony apod.
Kontakty

Milan Kopecký
Čejov 240
396 01 Humpolec

milan.kopecky@centrum.cz

milan.kopecky.cro@gmail.com

+420 606 647 484, +420 776 278 940

WEB HUDBA PRO VÁS

error: Obsah je chráněn!