Solária Praha SunnyGroup

Každá nevěsta chce pochopitelně ve svůj svatební den vypadat co nejlépe a možností, jak toho dosáhnout je nepřeberně. Od dokonalého účesu, přes skvěle padnoucí makeup a nádherné šaty až po nejrůznější doplňky, všechno úsilí směřuje k tomu, aby se každá žena cítila jako princezna.
Solária Praha SunnyGroup – dokonalé opálení v centru Prahy

Jednou z možností, jak vylepšit svůj vzhled je i krásné a přirozené opálení pokožky. Vzhledem k tomu, že sluníčko v Evropě nám opálení nabízí jenom v letních měsících, nabízí se návštěva solária – obzvlášť vhodná zejména teď v tomto sychravém počasí.

Solária SunnyGroup v centru Prahy jsou kvalitní značková solária, horizontální i vertikální stroje, splňující přísné evropské normy. Odborně proškolený  personál vám ochotně poradí s výběrem opalovací kosmetiky, podporující vaše nové opálení. Případné kontraindikace opalování v soláriích jsou minimální. Se svým ošetřujícím lékařem konzultujte návštěvu solária jen v případě těhotenství, nádorového onemocnění, vysoké citlivosti na světlo, dlouhodobého užívání léků nebo kardiovaskulárního onemocnění. Po návštěvě solária je vhodné se neopalovat na slunci dříve než za 24 hodin.

Kromě opalování je k dispozici i kadeřnictví – zde pracují pouze s profesionální italskou vlasovou značkou Nouvelle, která je velmi oceňovaná a žádaná po celém světě. Kosmetika Nouvelle obsahuje přírodní konzervanty a extrakty z léčivých bylin. Zejména barvy na vlasy od této firmy jsou výjimečné – a to jednak použitím zajímavých pigmentů, ale také tím, že produkty Nouvelle jsou velmi šetrné. Značka nabízí množství  výrobků: barvy na vlasy, šampony, kondicionéry, vlasové kůry a séra.

Svůj dokonalý vzhled můžete ještě vylepšit krásnými nehty a využít nabídky služeb zdejšího nehtového studia. Najdete zde široký sortiment služeb a profesionálních nehtových přípravků pro všechny, co chtějí mít nejenom zdravé, ale i krásné a elegantní nehty. Můžete si objednat nemodernější metody modulace umělých nehtů a profesionální manikúry.

Značka O.P.I. nabízí široký sortiment produktů určených pro péči o nehty, ale hlavně opravdu velký výběr odstínů laků na nehty, včetně nejnovějších kolekcí. O.P.I. je jednouše světová jednička v péči o nehty. Přípravky O.P.I. jsou vyrobeny z vysoce aktivních přírodních složek. Produkty této značky nejsou testovány na zvířatech a řada z nich byla vyznamenána světovou cenou a jsou zárukou kvalitní a zdravé péče pro krásné nehty a hedvábnou pokožku vašich rukou.

Podtrženo a sečtěno – ve studiu SunnyGroup z vás udělají dokonalou nevěstu!

SOLÁRIA SunnyGroup


Adresa: Na Morání 6/1749, 120 00 Praha 2 (zast. Palackého náměstí)

Mobil solárium: +420 602 666 667

Mobil kadeřnictví, modelace nehtů: +420 777 686 667

www.solariapraha.cz

error: Obsah je chráněn!