Svatby podle období: podzim

Podzim je zajímavý tím, že je plný bohatých, těžkých barev a dozrávajících plodů, a to vše můžete využít i při plánování tématu své svatby. Podzimní svatba je rustikální, venkovská, barevná, uvolněná a hodně vintage, nehodí se k ní upjatý formální styl městských svateb.
Tip č. 1 – svatební kytice a dekorace

Typické podzimní barvy? Vínová, oranžová, hnědá, zlatá, tmavě zelená… Na stoly můžete naaranžovat podzimní plody – šípky, kaštany, jablka, hrozno, podzimní listí nebo dokonce i malé okrasné dýně. Podzimní nostalgickou atmosféru dokreslí spousta stylových svíček…

 

Tip č. 2 – příroda je zdarma!

Obřad můžete (a nemusíte) uspořádat venku, pokud to počasí dovolí, ale byl by hřích nevyužít bohatost barev, které se nabízí v přírodě a neudělat tam dokonalé svatební fotky!

Tip č. 3 – podzimní motivy na pozvánkách

Objednejte si stylové svatební oznámení, svatební menu či jmenovky na stoly a využijte podzimní motiv i na tištěných doplňcích. Spolu s podzimní dekorací na hostině doladíte svou svatbu k dokonalosti!

il_fullxfull-482355775_jf3g

Tip č. 4 – nezapomeťe „vytunit“ i svůj svatební dort!

Tip č. 5 – jste odvážná nevěsta a nebojíte se bořit zažitá pravidla? V tom případě využijte podzimní barvy a motivy i pro sebe…
error: Obsah je chráněn!